Saniclean OX Klordioksit

Binaların, ahırların, kuluçkahanelerin, kliniklerin, hastanelerin, fabrikaların temizliğinde, her çeşit makine ve aparatlarını temizliğinde (100ml/1ton su) kullanılır. SANİCLEAN-OX B solüsyonu kullanmadan önce SANİCLEAN-OX A ürünü ile aktifleştirilir ve 1-6 saate kadar hazır olur.

Pron-Up Zemin-Yüzey Granül Dezenfektan

Pron-Up, akredite laboratuvarlarda yapılan etkinlik testlerinden başarıyla geçmiş ve gerekli tüm sertifikaları almıştır.

H2O2 Nipel Hattı Temizleyici

Binaların, ahırların dezenfeksiyonunda, her türlü makine, teçhizat ve aparatlarında, hayvan taşıma aracı, kuluçka makineleri ve boru hatlarının temizliğinde kullanılır.

Sanispore-OPP Dumanlama

Barınaklarda, soğuk hava depolarında, kümeslerde ve yem depolama alanlarında dumanlama yöntemiyle uygulanır.

Pron-Up 20 gr Set

%99.99 oranında bakteri, virüs ve mantarları, 30 saniye ila 1 dakika içinde öldürür. Covid-19 dahil olmak üzere tüm zarflı ve zarfsız virüslere karşı etkilidir.

Sektörler

Hakkımızda

Sanidez ilaç olarak, BİYOGÜVENLIKTE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ sloganıyla çıktığımız bu yolculuğun temellerini 2008 yılında atmaya başladık öncelikle sorumluluk duyduğumuz alanların sorunlarını öğrenmeye ve çözümlerinin nasıl olabileceğini araştırmaya başladık Firmamız bünyesinde kurduğumuz bilim komitesinin önerileri ile biyogüvenlik ürün skalamızın üretimine karar verdik. Şu anda ihracat hedeflerimizi oluşturarak dünya pazarına kaliteli ürün sunumu yapmanın mutluluğu içerisindeyiz.Gelecek nesillerin; güvenilir gıda, temiz su, çevreyle uyumlu, sağlıklı yaşam adına ürünlerimizi her geçen gün geliştiriyoruz.
Copyright © Sanidez İlaç